ruyadaerkekbebekgormek.com
Rüyada Erkek Bebek Görmek

Ana Sayfa | Soru Cevaplar | Yeni Makale Ekle | En Son Yapılan Yorumlar

Rüyada Çirkin Bebek Görmek

Rüyada çirkin bebek görmek, rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir yaşantıya, bol ve bereketli kazanca, iyi ve ferah günlere, rızkın artacağına işaret eder.

Rüyada çirkin bebek görmek, olmasını çok istenilen bir işin olacağına, sevinçli haberlere ve kolaylıkla kazanılacak para olarak da tabir edilir.

Başka bir yoruma göre rüyada çirkin bebek görmek, problemler ile karşı karşıya kalınacağına, sahtekarlığa şahit olunacağına, üzüntüye düşüleceğine ve maddi anlamda zarar edileceği yönünde de tabir edilmektedir.

Başka bir yoruma göre ise rüyada çirkin bebek görmek, uzun zamandır beklenilen bir ganimete, zorluklar karşısında kazanılan paraya, zaman içinde daha çok kazanca ve yüksek bir makama işaret etmektedir.

Rüyada Çirkin Bebek Görmek

Ayrıca rüyada cılız, sıska ve çirkin bir bebek görmek, rüya sahibinin kötü bir haber alınacağına ve dedikodu anlamına gelir.

Rüyada çirkin bebek doğurduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin uzun zamandır uğraştığı bir iş karşısında olumlu sonuçlar alamayacağı yönünde yorumlanabilir.

Rüyada bebek görmek, genellikle hayır ile anılan rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyada görülen bebek sevinç ve mutluluğun temsilcisidir.

Yayınlanma Tarihi : 25.12.2013 01:29:41

Rüyada Çirkin Bebek Görmek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

Yorum Yapılmış "Rüyada Çirkin Bebek Görmek"


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Rüyada Bebeğe Dönüşmek

Rüyada kendisini bebek olarak görmek, rüyayı gören kişinin maddi durumunun düzeleceğine yorulmaktadır....

Rüyada Oynayan Bebek Görmek

Rüyada oynayan bebek görmek, mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır....

Rüyada Zayıf Bebek Görmek

Rüyada zayıf bebek görmek biraz sıkıntılı günler geçireceğiniz şeklinde tabir edilir....

Rüyada Kirli Bebek Görmek

Rüyanızda kirli bir bebek görmeniz, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya yorulmaktadır....

Rüyada Temiz Bebek Görmek

Mis gibi kokan temiz bir bebek, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize yorulur. Bu dönemde yeni bir aşk kapıda olabilir veya sağlam dostluklar kurabilirsiniz....

Rüyada Terkedilmiş Bebek Görmek

Rüyanızda terkedilmiş bir bebek görmeniz ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülk şeklinde yorumlanır.Bebeği sahiplenerek ona yardım ettiğinizi görmüşseniz, hayatınızdaki sıkıntılar kısa süre içerisinde geçmişte kalaca...

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik görmek, rüya sahibi bekar ise sevinçli bir habere yorumlanmalıdır. Bu rüyayı gören bir kadın ise çocuğu olacağına yorulmalıdır. Beşiğin içinde uyuyan birinin olması durumundaysa küçük bir eve işaret edecektir. Rüyada ...

Rüyada Şişman Bebek Görmek

Bu rüya, güzel günlerin kapıda olacağının müjdecisidir....

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek

Rüyada uyuyan bebek görmek, rüyada uyuyan birini görmek maddi anlamda sıkıntı yaşanacağına delalet eder. Fakat rüyada uyuyan bebek görmek aksi şekilde yorumlanır. ikili ilişkilerde mutlu olunacağına, atılan adımlardan dolayı çok p...

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Rüyada oyuncak bebek görmek, rüya sahibinin hayatı ciddiye almadığını, hayatla dalga geçtiğini anlatan rüyalardandır. Bu kişilerin yaşamlardaki olayların, sıkıntıların karşısında üzülmeleri, kırılmaları çok zordur. Kendilerine öyl...

Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

Rüyada Erkek Bebek Görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Eylül - 2015