ruyadaerkekbebekgormek.com
Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Rüyada Bebek Doğurmak

Rüyada Erkek Bebek Sevmek

Rüyada İkiz Erkek Bebek Görmek

Ana Sayfa | Soru Cevaplar | Yeni Makale Ekle | En Son Yapılan Yorumlar | En Çok Tartışılan Konular | En Çok Okunan Yorumlar
Rüyada Çirkin Bebek Görmek

Rüyada çirkin bebek görmek, rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir yaşantıya, bol ve bereketli kazanca, iyi ve ferah günlere, rızkın artacağına işaret eder.

Rüyada çirkin bebek görmek, olmasını çok istenilen bir işin olacağına, sevinçli haberlere ve kolaylıkla kazanılacak para olarak da tabir edilir.

Rüyada Çirkin Bebek Görmek

Başka bir yoruma göre rüyada çirkin bebek görmek, problemler ile karşı karşıya kalınacağına, sahtekarlığa şahit olunacağına, üzüntüye düşüleceğine ve maddi anlamda zarar edileceği yönünde de tabir edilmektedir.

Başka bir yoruma göre ise rüyada çirkin bebek görmek, uzun zamandır beklenilen bir ganimete, zorluklar karşısında kazanılan paraya, zaman içinde daha çok kazanca ve yüksek bir makama işaret etmektedir.

Ayrıca rüyada cılız, sıska ve çirkin bir bebek görmek, rüya sahibinin kötü bir haber alınacağına ve dedikodu anlamına gelir.

Rüyada çirkin bebek doğurduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin uzun zamandır uğraştığı bir iş karşısında olumlu sonuçlar alamayacağı yönünde yorumlanabilir.

Rüyada bebek görmek, genellikle hayır ile anılan rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyada görülen bebek sevinç ve mutluluğun temsilcisidir.

Yayınlanma Tarihi : 25.12.2013 01:29:41

Yorumları ve Tartışma Forumları
İsminiz :
Yorumunuz :
Yorumunuza gelen cevapları takip etmek istiyorsanız, E - Posta adresinizi girmelisiniz. ( E - Posta Adresiniz Site de Yayınlanmaz)
Güvenlik : Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin

0 Yorum Yapılmış "Rüyada Çirkin Bebek Görmek"
Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

Rüyada Erkek Bebek Görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Ekim - 2014